Bežkajte s nami na Retro Run!

 

Bežkajte s nami na Retro Run!

Retro Run je tradičné podujatie, ktoré každoročne priláka nadšených milovníkov pohybu. Tento rok sa uskutoční 25. 5. 2024 a stali sme sa hrdým partnerom detských behov.

Pre deti sú pripravené špeciálne behy, rozdelené do niekoľkých vekových a výkonnostných kategórií, aby sa každý mohol zúčastniť podľa svojich schopností. Ježko Bežko detské behy ponúkajú rôzne trate od 150 metrov až po 1200 metrov, pričom sú prispôsobené veku a schopnostiam malých bežcov.

Vekové kategórie sú nasledovné:

  • A: 3 až 4 roky (nesúťažná) - 150 m
  • B: 5 až 7 rokov - 300 m
  • C: 8 až 10 rokov - 600 m
  • D: 11 až 13 rokov - 900 m
  • E: 14 až 15 rokov - 1200 m

Každé dieťatko, ktoré dokončí svoju trať, obdrží v cieli medailu a sladkú odmenu. Okrem toho, aby sme zabezpečili úžasné zážitky pre celú rodinu, pripravili sme bohatý sprievodný program.

Pre deti je beh nielen zábavou, ale aj prospešný pre ich fyzický aj mentálny vývoj. Pomáha rozvíjať fyzickú kondíciu, posilňuje svaly a kosti, podporuje zdravý vývoj srdcového a dýchacieho systému. Okrem toho podnecuje mentálnu pohodu, zlepšuje koncentráciu a spánok a učí deti disciplíne a vytrvalosti.

Vďaka nášmu sťahovaniu sme sa stali súčasťou OC Retro a super akcie Retro Run. Tešíme sa, že sme hlavným sponzorom a spolu s nami sa môžete zúčastniť na Ježko Bežko detských behoch. Spoločne si užijeme nezabudnuteľný deň plný pohybu a zábavy!

Registráciu a bližšie informácie nájdete na stránke Retro run https://retrorun.sk/