Sťahovanie a dôležité organizačné zmeny

Milé a milí naši,

ďakujeme vám všetkým za úžasný rok 2019!

Ani nevieme spočítať, koľkí z vás nás navštívili osobne, ale vieme, že cez e-shop ste urobili skoro 5500 objednávok.VAU!

Aj vďaka tomu, že nás máte radi, sme prijali ďalšiu kolegyňu (už sme v obchode väčšinou štyri – jedna vybavuje e-shop a tri obsluhujú) a museli sme začať hľadať nový priestor, pretože viac zákazníkov znamená aj to, že potrebujeme objednať a uskladniť viac tovaru, viac baliaceho materialu pre e-shop, vacsie priestory pre vrateny tovar, reklamacie a podobne.

Sťahovanie

Ako už isto viete, budeme sa sťahovať a spolu s dizajnovým obchodom Baby Village vytvoríme nový koncept detskej predajne – hravý detský obchod na Tomašikovej 50/E. Budeme aj naďalej fungovať ako samostatný obchod, len priestory budú spoločné.

Sťahovanie však prináša aj „nepríjemnosti“ a to, že zo súčasného priestoru sa musíme vysťahovať do konca roka. Aj keď ten nový obchodík už prerábame, nevieme zabezpečiť plynulé otvorenie hneď na začiatku januára.

Dôležité dátumy

Obchodík na Drieňovej 40 definitívne zatvárame 13. 12. 2019. 

Po tomto dátume spustíme možnosť osobného odberu už na novom mieste, avšak ešte presne nevieme kedy, budeme informovať pomocou našej webovej stránky a sociálnych sietí. Zatiaľ budú všetky objednávky len odosielané, rovnako aj prípadné vratky treba posielať len poštou na adresu:

Ježko Bežko

Tomášikova 50/E

831 03 Bratislava

E-shop bude naďalej fungovať, ale s prestávkami na inventúru 16. a 17. 12. a počas sviatkov. 21. – 25. 12. a 30. 12. – 2. 1. 2020.

Ohľadne prípadných reklamácií nás kľudne kontaktujte, tovar zakúpený v kamennej predajni preberieme po dohode aj osobne.

V novom roku už zrejme rozbehneme aspoň možnosť vyzdvihnutia tovaru v nových priestoroch (bez možnosti skúšať až do otvorenia), a podľa postupu prác rekonštrukcie v novom roku dáme vedieť, kedy otvoríme na novom mieste. Verte, robíme čo sa dá, ale aj páni stolári a iní dodávatelia chcú cez Vianoce oddychovať a my im to radi doprajeme.

Dúfame, že aj tento sťahovací chaos s nami zvládnete a už sa na ďalší rok s vami veľmi tešíme!

Zo srdca vám prajeme krásne sviatky plné lásky a pokoja.

Vaši Ježkovci