V piatok otvárame nový obchodík!

Akože povieme Vám, že máme dosť. Za necelé dva mesiace sme dokázali, z veľkej časti svojpomocne, presťahovať obchod a prerobiť nový priestor pre náš nový koncep detského obchodíku s Baby Village na Tomášikovej 50/E v Bratislave.

Prvý mesiac sme museli pripraviť základ, vymyslieť ako vlastne bude vyzerať, spojiť dizajny dvoch obchodov tak, aby to vyzeralo dobre.  Dokonca sme postavili jednu veľkú stenu.

Až 7. januára nastúpil pán majster stolár, a presne po mesiaci skoro každodennej práce do noci vieme povedať, že obchodík je v stave, aby sme mohli privítať prvých zákazníkov.

Od štvrtka 6. 2. opäť spúšťame možnosť objednať si tovar na osobný odber a snáď sa na novom mieste všetko rýchlo zabehne do nových koľají.

Jasné, že ešte budeme kadečo dokončovať – v hracom kútiku pribudnú ešte parádne vychytávky, ktoré sa pre nás vyrábajú; vonkajšie polepy sa dajú robiť až pri konštantnej vyššej teplote, tak nebudeme až takí viditeľní; kadečo ešte doladíme a vylepšíme.
Avšak väčšina toho, čo sme si vysnívali a vymysleli, tam už je a sme nesmierne šťastní.

Na našej webstránke už nájdete v sekcii Kontakt nové otváracie hodiny, adresu, aj popis ako sa k nám dostať.

Tešíme sa na Vašu návštevu, aj na novú éru nášho obchodíku. Tfuj tfuj tfuj, veľmi si želáme, aby všetko dobre fičalo a mali sme len spokojných zákazníkov – veľkých aj malých.

Vaši Ježkovci