Vyriešte s nami Ježiška

Tipy na vianočné darčeky pre deti od Ježka Bežka

Už sa blíži ten čas, kedy začneme všetci stresovať, že to snáď ani nestihneme všetko pokúpiť a mali sme začať minimálne v septembri.

Tak sme sa rozhodli, že Vám to uľahčíme a dáme Vám trošku netradičné tipy na darčeky, lebo knižiek a hračiek bude pod stromčekom isto veľa.

Detský batôžtek

Prvou krásnou vecou, ktorou môžete spraviť radosť aj na Mikuláša, je batôžtek od Milash s našou autorskou potlačou. Máme ho v dvoch farbách a je veľkosťou prispôsobený deťom cca od roka, do takých 7 rokov. Deti si radi schovávajú svoje poklady z prechádzky, často sa tešia aj keď dostanú svoj uteráčik alebo fľašku s vodou, keď idú na cvičenie. V batôžku z bio bavlny im to môžete umožniť.

dieťa nosí batôžtek ježko bežko  detail na batôžtek ježko bežko

 

 

 

 

 

Za fotky ďakujeme Silvinke z Minidiamondblogu.

Rozkošné capačky

Pre najmenšie dietky určite nič nepokazíte, keď zabalíte nejaké rozkošné capačky. Tie sa snáď zídu v každom ročnom období, a ak si nie ste istí veľkosťou, radšej kúpte väčšie, nôžka do nich rýchlo dorastie. Na výber u nás máte z rôznych druhov, či už si vyberiete mašličkové Bohemia’s Closet, zvieratkovské Dotty Fish alebo škandinávsky štýlové Melton, nôžky detí aj rodičia sa určite potešia.capačky a pančuchy

Kvalitné pančuchy

Ďalšou kategóriou, ktorá nikdy nesklame, sú naozaj kvalitné pančuchy. Dieťa ich potrebuje veľa a nie je to zas najlacnejšia záležitosť. U nás nájdete len overené slovenské výrobky od dizajnových výrobcov MileJEEJ Design. Keď ich skombinujete s capačkami, alebo teplučkými návlekmi Mikk-Line, vytvoríte rozkošnú darčekovú sadu.

Vlna ako najlepší prírodný materiál na zimu

Tento rok u nás nájdete aj kvalitné vlnené doplnky z Dánska. Malé hlávky potrebujete udržať v teple aj keď sú mínusové teploty a všetci vieme, že zima deti určite v šantení nezastaví.

Najzaujímavejším kúskom u nás sú kukly na gombíky, ktoré majú podiel vlny až 95 % a dajú sa vyzliecť či obliecť aj keď dietko zaspí. Tak ho obliekaním cez hlavu nemusíte ani zobudiť, ani rozčúliť. K nim môžete nakombinovať aj nádherné capačkové návlekyrukavičky z merino vlny. Sú neskutočne mäkké a výhrevné, ľahko sa navliekajú, dobre držia a tak sú vhodné aj pre malé bábätká do nosičov či šatiek.

 

modry merino set pre deti

 

Vlna a Thinsulate zateplenie

Pre väčšie deti máme aj parádne funkčné doplnky – krásnu brmbolcovú kuklu s windstop technológiou, a športové rukavice a palčiaky s Thinsulate zateplením. Sú to pecky na bežné nosenie, aj na svahy.

set windstop kukla Melton a Thinsulate rukavice

 

Kožušinové palčiaky

Do krutej ruskej zimy máme aj palčiaky z jahňacej kožušiny :). Oceníte ich tak u väčších, aj menších detí, pretože nič teplejšie a príjemnejšie snáď ani neexistuje. Môžete ich skombinovať s rozkošnou strapcovou čiapkou a krásny set je na svete.rukavice z jahňacej kožušiny a čiapka melton

 

Jednoduchá kolekcia za skvelú cenu

Ako darček, ale aj na bežné nosenie, Vám radi predstavujeme aj našu základnú kolekciu doplnkov ako tenšie rukavice, palčiakyjednoduché čiapky. Tu tiež v zložení nájdete hrejivú vlnu a veľkosti sú až do 10 rokov, takže konečne niečo nie len pre bábätká.rukavice a čiapky s vlnou

 

Ponožky musia byť

A keď nič iné u Vás neuspeje, snáď zabodujú aspoň parádne protišmykové ponožky Jojo Maman Bébé, ktoré u nás nájdete v trojbalení v rôznych farebných kombináciách. Skvelým darčekom sú aj teplučké vlnené Diba ponožky.

hrubé protišmykové ponožky jojo maman bebe

A viete čo? Síce sa spieva v pesničke od skupiny Saténové ruky, že na Vianoce deti nechcú mäkký darček, ale na tieto veci to vôbec neplatí a my sme z nich úplne paf ????

 

Krásny predvianočný čas a málo stresov prajú Ježkovci