BABICE CAPAČKY SAFESTEP GUMENÁ PODRÁŽKA - DARK GREY

Značka: baBice
€23,90
Vypredané Vypredané Skladom Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Capačky od značky baBice sú vyrobené z jemnej prírodnej kože, aby sa čo najviac prispôsobili nôžke Vášho dieťaťa. Sú prepracované, z kvalitných materiálov a tieto majú aj praktickú gumovú podrážku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál:

  • Vonkajší: koža
  • Vnútorný: koža a textil
  • Stielka: nevyberateľná bez tvarovania
  • Zapínanie: žiadne

 

  • Celokožené capačky
  • Neobmedzujú nôžky
  • Protišmyková gumená podrážka
  • Barefoot: áno

Podrážka je z jednovrstvovej kože, na ktorej je prilepená a prišitá tenká gumená platňa. Dieťa tak nestráca kontakt s povrchom v súlade s barefoot kritériami, ale guma je protišmyková a niektorí zákazníci takúto podrážku preferujú pred koženou.

Veľkou výhodou je aj to, že v jasliach či škôlkach často z bezpečnostných dôvodov kožené podrážky nedovoľujú, a tieto gumené už áno. V neposlednom rade môžete nechať chvíľu pobežkať aj po vonku, takáto podrážka sa hneď neprederaví ako keď je tam len jednovrstvová koža.

Koža, z ktorej sú vyrobené, je bez chrómu a chemických látok, čo je pravidelne testované. Vrchná časť topánočky (ale z vnútra) je podšitá jemným textilom, aby sa nôžky nepotili a capačka držala lepšie tvar a vrch bol mierne zosilnený.

Na detské nôžky sa naťahujú a držia pomocou gumičky okolo členku a gumička je robená tak, aby nadmerok nezostával v zadnej časti nôžky.

Dizajn týchto capačiek je veľmi rôznorodý. Od minimalistických jednofarebných, až po vyšívané vzory. 

Sú vhodné pre nechodcov do kočíka či nosiča (šatky), ale aj na prvé kroky pre vývin detských nôh bez obmedzení.

Obľúbené sú aj ako papučky, ale aj ako milý darček, pretože majú peknú krabičku. 

Sú vhodné na normálne a baculatejšie nôžky, nie na úzke členky. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Topánky
Farba: Sivá
Štýl obúvania: Barefoot
Typ nohy: Plutvička, Dominantný palec, Normálna, Vyšší priehlavok
Typ obuvi: Capačky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

babice

Do nášho portfólia prinášame ďalšiu značku kožených capačiek, ktoré sa však vyrábajú aj vo verzii s gumovou podrážkou, a práve preto sme si ich vybrali. Tak môžete dieťa nechať aj vybehnúť von a jemná kožená podrážka sa hneď nezniči.
 
Capačky sa vyrábajú v Poľsku v malej rodinnej dielničke z kvalitnej kože, ktorá je pravidelne testovaná na obsah chrómu a prípadných škodlivých látok. Nemusíte sa tak báť, keď ich obujete na bosú nôžku, alebo sa v nich dieťa spotí, že by mohli ohroziť jeho zdravie, ako to môže byť u lacných capačiek otázneho pôvodu.
 
Koža okrem toho, že neobsahuje škodlivé látky, je aj veľmi príjemná a odolná. Skvelým bonusom je aj pekné balenie, a tak capačky poslúžia aj ako milý darček.