Hravý detský concept store

Začalo to ako hravý detský obchodík v roku 2018. Len s našimi topánočkami a dostatkom priestoru pre vás a vaše detičky. Aby ste mohli nakupovať bez stresu, no zároveň topánočky aj poriadne vyskúšať.

 

Časom sme sa ale pretransformovali aj na e-shop, aby ste u nás mohli nakupovať z pohodlia domova, napríklad aj počas horších čias (ktoré ale, dúfame, máme už dávno za sebou). Neskončili sme však len pri e-shope!

Keď sme otvárali začiatkom marca 2020 spoločný obchod s Jarkou z BabyVillage, úplne nové priestory netušili sme, že nás o 3 týždne čaká prvý lockdown. Slovo, ktoré sme dovtedy ani nepoznali. BabyVillage začalo nedávno novú púť, ale my sme stále tu, a posúvame sa ďalej. 

Spolu sme silnejší 

Do showroomu sme hľadali nových kamošov a postupne k nám pribúdajú nové značky, ktoré sme si obľúbili spolu s Vami. Veď sa na ne pozrite - dá sa im odolať? Ponúkli sme u nás priestor najmä slovenským značkám a Ježko Bežko tak mal zrazu množstvo nových kamarátov a ďalší sa k nám pridávajú. My vám ich takto radi priblížime. Prečítajte si o nich, a budeme radi, ak prídete pozrieť Ježka Bežka aj jeho kamošov do showroomu Hravý detský obchod. 

 

Ktoré značky si nás a vás získali?

Korkii 

Korok je ekologickým a certifikovaným materiálom. Komu by napadlo z neho vyrábať hračky a iné doplnky? No predsa Janke, ktorá vymyslela úplne novú cestu, ktorou tento zázračný materiál využiť. Veď je predsa tak ľahký, odolný a zároveň šetrný k našej planéte. Pýtate sa, čo všetko od Korkii u nás v showroome nájdete? Hračky pre malých aj veľkých šikovníkov, koberce, podložky na papanie, zvieratká a omnoho viac. Ćasť ich krásneho tovaru nájdete aj u nás na e-shope pod značkou Korkii

 

Kristína Tormová

Určite ich poznáte, sú pásikavé aj nepásikavé, na dotyk príjemné a vždy srandovné! Nie je dňa, kedy by vám nezlepšili náladu. Každý si nájde to svoje. Ak neviete, čím potešiť na sviatok, oblečením od Kristíny Tormovej zaručene potešíte detského aj dospeláckeho oslávenca. Vyčlenili sme im samostatný kútik, v ktorom sa skvele vynímajú. Vy si môžete na stojane všetky tričká pekne popozerať, ohmatať, vyberiete si svoju veľkosť a je to! Tak jednoduché. 

Najväčšie srdcovky značky Kristína Tormová si viete objednať aj na doručenie cez nás. 

 

Loowfat

 Streetwearová značka, ktorá sa prezentuje ako stvorená pre odvážne deti a moderných rodičov. Keďže sa snažíme byť v Ježko Bežko rovnakí, v našom showroome kúsky práve od Loowfat nemohli chýbať! Cool tričká, mikiny, čiapky a mnoho iného. Pri výrobe každého kúsku dbajú dôraz na kvalitu a používajú kvalitné, organické či recyklované materiály. Ak sa nebojíte vyčnievať z davu a byť originál, potom je Loowfat pre vás i vaše deti!

Frii of Norway

Špeciálne miesto u nás si vyslúžila aj výnimočná nórska značka Frii of Norway. Vyrábajú ergonomické školské tašky, ktoré sú naozaj štýlové. Hrajú farbami, vzormi, vyberú si malé, väčšie deti ale často po nich hodí očkom aj nejeden dospelák. K taškám máme aj perfektné peračníky a obedáre, fľašky aj parádne vaky na telesnú či obľúbený krúžok! Naživo sú ešte krajšie, ako na fotkách. Nevieme sa na ne vynadívať. Viac sa o nich dočítate aj u nás na blogu v článku Ergonomické školské tašky Frii of Norway. 


                              Všetky fotky @Michaela Gavurová, ďakujeme. 

Máme všetko, čo potrebujete na potešenie seba, dietok, alebo návštevy, na ktorú idete. Stačí prísť, popozerať sa a vybrať si z našich srdcoviek. Veríme, že sa stanú aj vašimi obľúbencami a že si na svoje príde naozaj každý.  

Sme šťastní, že v hravom detskom obchode môžeme tešiť práve týmito značkami a že sme sa stali showroomom, v ktorom máme len veci v reprezentatívnej kvalite, prepracovaní a dizajne. Postupne sa k nám pridávajú ďalší krásni kamoši, tak sa máte vždy na čo tešiť. 

 

My sa tešíme na vašu návštevu!

 

Tím Hravý detský obchod u Ježko Bežko