INÁ, NOVÁ MÓDA PRE DETI. THE NEW.

V našej ponuke stále pribúdajú nové druhy tovaru a my sa tomu nesmierne tešíme. Rozvíjať sa a napredovať chceme v každej oblasti a veríme, že s nami do toho idete tiež.

Tentokrát vám predstavím severskú detskú fashion značku THE NEW. Patrí pod koncern Mikk-Line, čo je u nás už rokmi preverená dánska značka funkčného oblečenia a obuvi.

Rozhodli sme sa zaradiť do ponuky aj ich fashion sestru/brata THE NEW, ktorá je veľmi nekonvenčná, hravá, jedinečná a chce podporiť individualizmus aj u detí, chcú im dať možnosť vyjadriť sa. To my žerieme všetkými desiatimi, veď viete.

 

ježko bežko

ježko bežko 
jezko bezko

Zamerali sme sa hlavne na originálne tričká, ktoré môžete nakombinovať s basic vecami, alebo vytvoriť funky farebné outfity, je to len na vás. A na deťoch. Toto oblečenie má robiť radosť.

 

ježko bežko

 

ježko bežko

Nezabudnite si pozrieť aj našu ponuku klobúčikov a čiapok s UV ochranou od značky Mikk-Line, skvele sa spolu hodia a tiež ide o zaujímavé kúsky.

 

Ježko Bežko

ježko bežko

Za krásne fotky ďakujeme talentovanej fotografke Lucke Semenikovej, ktorú nájdete aj na Instagrame.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie