Najjemnejšie merino

Do našej ponuky sme pre Vás zaradili netradične aj oblečenie po tom, ako ste sa stále na Instagrame pýtali, čo to má náš Jonáš na sebe ????

Naskladnili sme preto mikinky/bundičky, gaťuše aj overaly od nášho dánskeho dodávateľa Mikk-Line v tej najvyššej kvalite.

Foto: Mikk-Line

V severských krajinách je základom obliekania (nielen u detí) vrstvenie. Neobliekajú si na seba jednu hrubú vrstvu, ale niekoľko tenších, aby vedeli dobre reagovať na potreby a zmeny teploty. Keď je dieťaťu teplo, jednu vrstvu odoberú, čo by nešlo, kebyže má dieťa napr. len 1 hrubú bundu. Keď je zima, 1 vrstvu pridajú. 

Severské vrstvenie: 
Spodná vrstva je väčšinou tenká, z prírodných materiálov ako bavlna či merino. 
Stredná vrstva – ako merino oblečenie v našej ponuke, je izolačná vrstva – napríklad z jemnej merino vlny. Na jar a jeseň je možné ju nosiť ako vrchný diel, cez zimu ako stredný, izolačný, aby dobre udržala teplo. 
Vrchná vrstva – býva funkčná – softhell, alebo iný materiál s úpravou proti prefúkaniu, s vysokým vodným stĺpcom. 

Oblečenie, ktoré nájdete na našom e-shope je zložené z 95 % merino vlny, ktorá je ako jemná ako obláčik, nepichá a má certifikát OEKO-TEX.

Foto: Mikk-Line

Z rovnakého materiálu u nás nájdete aj rukavičky, kukly, a teplučké capačky, aby ste si boli istí, že Vašemu bábätku nebude zima.

Foto: Mikk-Line

Samozrejme máme niečo aj pre väčšie deti – od značky Mikk-Line u nás nájdete aj funkčné rukavice s Thinsulate zateplením s prstami, aj ako palčiaky, lebo každému vyhovuje niečo iné.

Najväčším hitom sú opäť aj tieto rok kukly s prímesou merino vlny, s bavlnenou podšívkou a windstop vrstvou (proti prefúkaniu). Okrem toho, že sú veľmi praktické, sú aj rozkošné.

Foto: Mikk-Line

Veríme, že sa rozšíreniu našej ponuky tešíte rovnako ako my. Sme radi, keď môžeme produkty, ktoré sú otestované našimi deťmi, sprostredkovať aj Vám a teda hlavne Vašim dietkam.

Nezabudnite si pozrieť aj širokú ponuku zimných topánočiek, ako napríklad parádne Mikk-Line snehulky, ktoré máme až do veľkosti 35.

Majte sa krásne,

Ježkovci