Tipy na vianočné darčeky od Ježka Bežka

Ďakujeme, že u nás stále viac a viac obľubujete a nakupujete aj iný sortiment ako topánočky.

Nás to veľmi baví, hľadať pre vás rozkošné a praktické doplnky a darčeky, a vy ušetríte na poštovnom, a šetríte si aj nervy, keď nakúpite viac vecí na jednom mieste. Nehovoriac o tom, že tak šetríte aj životné prostredie, lebo každá objednávka sa k Vám musí prepraviť kuriérom, čo zaťažuje aj naše cesty. 

A aby ste mali z vášho nákupu ešte lepší pocit, nákupom v malých rodinných obchodoch podporujete konkrétnych ľudí, rodiny predavačiek, ktoré tam stretávate. My potom nakupujeme tovary a služby u lokálnych predajcov a tak spolu podporujeme aj celú ekonomiku. Naše zisky nejdú do zahraničia korporáciám, ale zostávajú tu, v obehu. 

Tak čo, presvedčila som vás? Tak sa poďme pozrieť na to, čo u nás viete zohnať a potešiť tak svoju rodinu, či kamarátov. 

 

🎁 DARČEKY PRE DETI DO 10 EUR

STRIHACIE PEXESO JEŽKO BEŽKO

Strihacie pexeso Ježko Bežko - maličkosť, ktorá poteší aj malé deti a zabaví sa celá rodina. Poteší aj v mikulášskej čižmičke. 

Cena: € 1,50

 

LEGAMI NEVIDITEĽNÉ PERO INVISIBLE INK - MAGIC PEN SPACE

UV neviditeľné pero Legami, s ktorým sa dá písať aj normálne, aj neviditeľným atramentom, ktorý sa ukáže až po nasvietení UV lampou v pere. Máme na výber  motív vesmír a jednorožcov

Cena: € 3,95

 

 

JACK N‘ JILL BIO DETSKÁ ZUBNÁ KEFKA - KOALA

Malé detičky môžu dostať aj praktické darčeky, ako je zubná kefka, či pasta od Jack&Jill, ktoré sú vhodné už aj na prvé zúbky.

Cena: € 4,50

 

 

SAMOLEPKOVÁ KNIHA - VÁNOČNÍ OMALOVÁNKY SE SAMOLEPKAMI - LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ

Šikovné dietky sa potešia rôznym knihám, či pracovným zošitom s vianočnou tématikou, u nás ich ešte nájdete dosť. 

Cena: € 7,50

 

 LEGAMI RETRO DREVENÉ ŠVIHADLO

Aktívne deti sa určite potešia švihadlu, aby mohli hopsať celé sviatky. Švihadlo má aj pekné balenie.

Cena: € 7,95 

TIGER TRIBE KREATÍVNA SADA NA VÝROBU PRÍVESKOV - CLAY CRAFT SWEETIES

Kreatívna sada na výrobu príveskov Tiger Tribe Clay Craft Sweeties 

Cena: € 9,50

🎁 Darčeky pre deti od Little Dutch

Tento rok sme naskladnili také krásnosti od tejto populárnej značky, že si nebudete vedieť vybrať. Skvelý dizajn aj cena, a ešte k tomu tieto hračky vužijete ako vianočné ozdoby po dlhé roky. 

 

🎁 15 % ZĽAVA NA SORTIMENT KORKII DO KONCA NOVEMBRA

Zľava platí na celý sortiment, áno aj na vankúše či prestierania, len do vypredania zásob. 

🎁 HLAVNÝ DARČEK 

Áno, máme v ponuke aj hodnotné darčeky, my ich voláme že hlavné, niekedy sa na ne poskladajú aj viacerí členovia rodiny. 

KIDYWOLF - DETSKÝ VODOTESNÝ FOTOAPARÁT KIDYCAM

Detské fotoaparáty sú veľmi obľúbený darček, ktorý deti využijú veľa rokov. U nás máme v ponuke vodotesné foťáky z Belgicka. 

 

 

ŠKOLSKÉ TAŠKY FRII OF NORWAY

Pre dieťa, ktoré sa už nevie dočkať školy, je prvá školská taška naozaj veľká vec. Vyberte si z našej ponuky tašku alebo sadu Frii of Norway, a až do Vianoc máte od nás krásne vianočné balenie zadarmo. 

 

🎁 NIEČO AJ PRE VEĽKÁČOV

Nezabúdame ani na vás, dospelákov, aj svoju kamošku, či tatina môžete potešiť veľkým 1000 ks puzzle v peknom balení. Máme dva druhy - s motívom kníh a mapy sveta

Na e-shope a v obchodíku toho máme samozrejme oveľa viac, tak nakuknite k nám do Ježka Bežka.

Všetky produkty budú dostupné len do vypredania zásob, a nájdete ich v podkategórii VIANOCE, ktorú sme pre vás pripravili. 

Za celý time Jezko Bezko Vám prajem krásny predvianočný čas, 

Andrea