Zmena otváracích hodín – letný režim

Milé a milí naši, radi by sme sa s Vami podelili o zopár zmien, ktoré nás v lete čakajú. Kvôli dovolenkám (Vašim aj našim) skracujeme otváracie hodiny – prepíname do letného režimu. Pripravujeme aj novinku na september, na ktorej budeme celé leto makať. 

Letný režim

Dlho sme rozmýšľali ako to spraviť, aby ste boli spokojní a mali dostatok možností na návštevu nášho obchodíku. Keď sme sa na našom Instagrame pýtali, kedy by Vám vyhovovalo, aby sme boli otvorení  – či doobeda alebo poobede – odpovedali ste cca pol na pol.

Tak sme sa rozhodli, že budeme mať otvorené na striedačku doobeda a poobede, pričom sobota zostáva tak ako bola, a pondelok bude zatvorené. Veríme, že takto si každý nájde čas, ktorý je na návštevu vyhovujúci.

Do odvolania budeme mať otvorené takto:

Pondelok: ZATVORENÉ

Utorok:      9:00 – 13:00

Streda:    14:00 – 18:00

Štvrtok:     9:00 – 13.00

Piatok:     14:00 – 18:00

Sobota:    9:00 – 12:00

 

Vymysleli sme to takto kvôli tomu, že sa chceme prestriedať na dovolenkách, ale nechceli sme zatvoriť úplne, pretože často k nám chodíte tesne pred dovolenkou, kedy Vám chýbajú topánočky pre deti, a my Vás radi zachraňujeme, všakže ?

Ďalšie zmeny

Okrem týchto zmien sa však nevyhneme ani úplnému zatvoreniu počas pár dní, budeme Vás informovať priebežne.

V auguste nás čaká ešte inventúra, to bude zrejme zatvorené celý týždeň, ale tiež dáme dostatočne včas vedieť.

Ani počas skrátených hodín nebudeme zaháľať, čaká nás siahodlhé fotenie produktov, ktoré budeme robiť počas voľných hodín.

Keď nás preto budete vidieť v obchode mimo pracovných hodín prosím pochopte, že my tam pripravujeme iné veci a nemôžeme sa Vám venovať.

Nás vždy mrzí, keď Vás musíme odmietnuť, že máme zatvorené, ale inak to bohužiaľ nejde.

Dúfame aj, že všetky naše milé zákazníčky a zákazníci si na všetkých našich komunikačných kanáloch správu o zmene otváracích hodín nájdu a nebudete k nám cestovať nadarmo, vieme si predstaviť aké to je frustrujúce, hlavne v tomto teple.

Má to svoje výhody

Dobrá správa je, že cez prázdniny sú v okolí Drieňovej oveľa menšie zápchy, aj parkovanie je bezproblémové, čo určite poteší.

Samozrejme sa aj u nás môžete tešíť na letný výpredaj, všetko oznámime keď bude ten správny čas.

Každopádne Vám prajeme krásne leto plné zážitkov, rodičom aj trochu oddychu, čo si budeme klamať, že to nepotrebujeme. Keď sa k nám prídete pohrať a nakúpiť, budeme sa tešíť.

Inak sme Vám chceli ešte povedať, že ste všetci naozaj úžasní ?.

Počuli sme kadejaké nepeknosti na správanie zákazníkov, ale my musíme povedať, že ste všetci úplne skvelí, povzbudzujete nás, aj keď nič nevyberiete, dávate nám kopec pozitívnej energie a veľmi nás to baví a napĺňa, vymýšľať stále niečo nové a zháňať kvalitné topánočky, pretože vieme že Vás máme. Keď sme pred 2 mesiacmi otvárali ani sa nám nesnívalo, aké to môže byť parádne. Zo srdca Vám ďakujeme.

Dovidenia,

Andrea a Martin Gajdošoví spolu s kolegyňou Barborkou, ktorú všetci chválite a my sa tešíme, že ju máme a že ju máte radi