Otváracie hodiny počas sviatkov

Vážené, milé naše zákazníčky a zákazníci, 

aj my si cez sviatky radi oddýchneme spolu s vami a už sa na to aj riadne tešíme :)

Garantované doručenie balíčkov do Vianoc je pre objednávky zaplatené do 18. 12. 2023. 

SHOWROOM

Preto vám už s predstihom chceme oznámiť, že náš obchodík bude pre dovolenku zatvorený od 23. 12. do 4. 1. 2024. V tomto čase si vybavíme aj veľkú inventúru. 

E-SHOP

E-shop bude samozrejme otvorený aj cez sviatky, veď budete mať konečne čas si k tomu sadnúť s kávičkou či šálkou čaju a poriadne popozerať čo máme a ešte dokúpiť čo budete potrebovať na novoročné lyžovačky.

Balíčky budeme cez sviatky posielať 28. a 29. 12. a potom až po Novom roku

VRATKY

Prosíme vás, aby ste objednávky vytvorené počas decembra, ak ich potrebujete vrátiť, poslali alebo priniesli tak, aby sme ich mohli spracovať najneskôr 22. 12. Medzi sviatkami nám nebudú vratky doručované kvôli dovolenke, a tak budete musieť čakať na spracovanie a vrátenie peňazí až do 5. 1. 2024. 

Ďakujeme za pochopenie a zo srdca vám ďakujeme za každú jednu návštevu, objednávku, správu, milé slovo v tomto roku a už sa veľmi tešíme, ako budeme spolu bežkať aj v 2024. 

🎄Prajeme vám tie najkrajšie sviatky plné pokoja, zdravia, rozžiarených očiek a splnených prianí. Nech si poriadne všetci oddýchnete (aj maminky😉) a pripravíte sa na dobrý štart do Nového roka🎄

Andrea za celý tím Ježko Bežko 🦔🍎