E-shop aj showroom na Tomášikovej 50E je pre sťahovanie ZATVORENÝ. O otvorení na novej adrese budeme informovať. E-shop znova spustíme čoskoro.

BAREWOOD SENZOMOTORICKÝ KOBEREC - LIMITKA JEŽKO BEŽKO

Značka: Barewood
€99
Skladom
Možnosti doručenia

Senzomotorický koberec je využiteľný vo vnútri, ale aj vonku. Jednotlivé drevené časti sa prichytávajú suchým zipsom, a tak si deti môžu jednoducho a hravo vyskladať svoju cestičku na cvičenie. Obsahuje limitované gravírovanie zvieratkami Ježko Bežko.

Detailné informácie

Podrobný popis

Koberček so 45 dielmi a dĺžkou 2 m pre optimálne zastúpenie všetkých fyzioterapeutických funkcií - balančnej, akupresúrnej a stimulačnej. 

Pri tom rozvíjajú svoju fantáziu, kreativitu, jemnú motoriku a kritické myslenie.

Veľmi prospešnou je už samotná chôdza po ňom, ktorá nohy pekne precvičí, nastimuluje a premasíruje, ale tréning môže byť aj cielený, kedy sa posilňuje celý balančný systém tela.

Pri malých deťoch to môže byť obyčajná hra "pexeso", kedy môžu nôžkami hľadať rovnaké drevené tvary.

Koberec je skladný, keď sa po odstránení jednolivých dielov dá zrolovať do veľkosti krabice od topánok.

Udržiava sa pomerne ľahko, dobre sa vysáva alebo sa len vytrúsi a diely sa znova prichytia.

Neodporúčame prať v práčke, pretože koberček je protišmykovo ošetrený po celej dĺžke.

Počet kusov:

10 x nízky kamienok

7 x vysoký kamienok

8 x okrúhliak s autorskou potlačou zvieratiek Ježko Bežko a logo Barewood

10 x súdok

10 x dlhý diel

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Barewood, to je domáci projekt ocka drevára a maminky biologičky, v ktorom spojili odborné vedomosti, a vytvorili tak pomôcky, ktoré budú deti viesť k prírode a k zdravému životnému štýlu.

Pre veľký úspech domácej terapie a pozitívny ohlas známych sa rozhodli svoje pomôcky posunúť aj ďalej všetkým tým, ktorí majú kladný vzťah k prírode, k svojmu zdraviu a k zdraviu svojich blízkych.

Mysleli hlavne na ľudí žijúcich v panelákoch, ktorí majú obmedzené možnosti chôdze "na boso" v prírode a všetkých tých, ktorí majú radi prírodný materiál a poctivú remeselnú prácu.

Pomôcky Barewood sa odvtedy udomácnili v mnohých domácnostiach a obchodoch, kde okrem funkčnosti pôsobia aj ako variabilný dizajnový prvok.