Letný výpredaj začína! 25 % zľava na kategórie: Topánky, Oblečenie a K vode s kódom "DOBRODRUZSTVO25". Kód je platný do nedele 14. 7. 2024.

CAMPER FW SELLA COAST HOUSTON BALERÍNKY - BLUE

Značka: Camper
€64,90
Vypredané Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Camper First Walkers - ideálna topánka pre všetkých, ktorí okrem funkčnosti hľadajú pre deti aj kvalitu a originálny dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál:

  • Vonkajší: koža
  • Vnútorný: jemná koža 
  • Stielka: nevyberateľná, mierne tvarovaná 
  • Zapínanie: suchý zips

Špecifikácia:

  • Ohybné a ľahké
  • Jednoducho sa obúvajú
  • Aj pre širšie nôžky 
  • Barefoot: alternatíva


Doslova úžasné topánky na prvé kroky, ale potešia aj skúsených chodcov, a preto ich začali vyrábať do väčších čísel.

Majú ohybnú gumenú podrážku, ktorá je vpredu vytiahnutá vyššie, aby chránila palček, aj topánky proti okopu.

20 % z podrážky tvorí recyklovaný materiál, keďže Camper sa neustále snaží znižovať spotrebu nových materiálov a ochrana životného prostredia je u nich na vysokých priečkach. 

Majú mierne spevnenú pätu, a perfektný anatomický tvar. Sadnú na normálne, aj širšie nôžky, aj na dominantné palčeky. Priehlavok znesú normálny a mierne vyšší. 

Stielka je mierne tvarovaná a hrubšia pod pätou, aby nohy chránila pred otrasmi. Ak však preferujete barefoot obuv, stielku vymeňte za rovnú. 

Zapínajú sa na suchý zips okolo členkov. Ľahúčko sa obúvajú. 

Koža, ktorú používajú, je certifikovaná Leather Working Group asociácie, ktorá sa zaoberá zvyšovaním environmentálnych štandardov a najlepších praktík v priemysle spracovania kože. 

Okrem toho majú originálny dizajn a keď raz Camper objavíte, je to láska :) 

Topánky sedia na normálne široké až širšie nôžky, užšie až normálne členky. Tento model neznesie baculaté nôžky s vysokým priehlavkom. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Balerínky
Farba: Modrá
Štýl obúvania: BF Alternatíva
Typ nohy: Plutvička, Dominantný palec, Normálna, Širšia, Úzka päta, Pevná päta
Typ obuvi: Balerínky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Teraz už legendárna značka Camper pochádza zo španielskeho ostrova Mallorca a je to rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1975.
Ich štýl je tak osobitý, že sú jedny z mála topánok na svete, na ktoré sa pozriete a hneď viete, o akú značku ide. Samozrejme vzniklo už nespočetné množstvo „fejkov“, ale kto Camperky pozná, hneď si ich zamiluje a vracia sa k nim (samozrejme ak strihovo sedia).

Okrem dokonalého dizajnu, ktorý stále posúvajú vpred, nám v Camper učarovali aj ich filozofiou aj v oblasti ochrany životného prostredia. Kože, ktoré používajú, sú výlučne len vedľajším produktom mäsospracovateľského priemyslu. Nepoužívajú kože pochádzajúce z Brazílie, aby nepodporovali odlesňovanie, a taktiež nepoužívajú pravé kožušiny, ani kože z ohrozených zvierat. Za toto ich najviac ľúbime! Podporujú aj rozvoj solárnej energie, ktorú vo svojich fabrikách využívajú.